תנורי אבן

כל מי שאוהב מאפים טריים וטעימים מכיר ודאי את תנור האבן על תכונותיו השונות ואת היכולות שלו לסייע בהכנת מאפים מסוגים שונים, שהם לא פחות ממושלמים. בתחילת דרכו היה תנור האבן עשוי מחמר, אך עם הזמן הוא עבר אבולוציה וכים, כפי שניתן להסיק משמו, הוא עשוי מאבן (ובעיקר מלבני שמוט).

תנור אבן משמש גם כיום לאפייה של פיתות, פיצות ומאפים מסוגים שונים וכמו כן, גם להכנת ותבשילים שונים וכחלק מכך, ניתן למצוא אותו במאפיות, במסעדות ואפילו בבתים פרטיים. ייחודו של תנור אבן, מעבר למראה האוטנטי והייחודי שלו הוא בטמפרטורה הגבוהה אליה הוא יכול להגיע וכמובן גם בעמידותו הגבוהה מפני נזקי מזג האוויר השונים ומפגעים פוטנציאליים אחרים.

מגוון רחב של אפשרויות

כיום, כל מי שמחפש תנור אבן יגלה מגוון רחב של אפשרויות ודגמים כמו גם את האפשרות להזמנה  של תנור אבן בהתאמה אישית.
ההבדלים בין הדגמים השונים יבואו לידי ביטוי בפרמטרים כמו: מידות התנור, צורת הפעולה שלו (גז, עץ וכו'), עיצוב ועוד.. כמובן, שניתן להזמין תנורי אבן ייעודיים המיועדים למטרות ספציפיות כמו תנור אבן לפיצות או תנור אבן ללאפות.
בכדי ליהנות מכל היתרונות של השימוש בתנור אבן, חשוב להקפיד ולבחור אותו בתבונה וזאת לאחר הבנת מלוא הדרישות והצרכים ממנו והיכרות עם האפשרויות ועם התכונות השונות המייחדות אותו.
כמובן, שהדרך לתנור האבן המושלם עוברת גם בבחירת החברה ממנה יוזמן התנור, כאשר יש לוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה המתמחה באופן פרטני בייצור ו/או שיווק של תנורי אבן איכותיים, תוך שימת דגש על מחירים הוגנים ועל מתן שירות אישי ומקצועי.

מעוניינים בתנור אבן?

אם גם אתם מעוניינים בתנור אבן הן לשימוש ביתי, הן לשימוש תעשייתי והן לכל מטרה אחרת, תשמחו לגלות שאתם נמצאים במקום הנכון.
ב"תנורי דיגמי" מציעים עבורכם סוגים שונים של תנורי אבן ובין היתר: תנורי אבן לפיצות, תנורי אבן לפוקצ'ות, תנורי אבן ללחם ותנורי אבן למטרות נוספות – וזאת, תוך התאמה פרטנית לדרישת הלקוחות.
צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם, להקשיב למלוא הצרכים שלכם מאותו תנור אבן ולסייע לכם בבחירת תנור האבנים המתאים, אשר ילווה אתכם נאמנה למשך שנים.

דילוג לתוכן